Strona główna

Nieobowiązkowe ubezpieczanie NNW - zapisy do 30 września

NNW  dla naszych uczniów. E-mailowe przesyłanie zgłoszeń - do 30 września

Szanowni Rodzice, Fundacja STERNIK-Kraków umożliwia naszym uczniom skorzystanie z nieobowiązkowego ubezpieczenia od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Jednorazowa opłata za ubezpieczenie wyniesie ok 30 zł/dziecko. Ubezpieczycielem naszych placówek jest PZU. Ubezpieczenie obejmuje okres od 1 października 2020 do 30 września 2021 roku. Wszelkie informacje dotyczące ubezpieczenia dostępne są w sekretariacie placówki ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )
 
Zgłoszenia do ubezpieczenia przyjmujemy do 30 września.
 

Kalendarz

loader

Logowanie 

Napisz do nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas na adres

przedszkole.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

szkola.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

Kontakt

"Źródło" Przedszkole Fundacji Sternik-Kraków 

ul. Zygmuntowska 12a, 31-354 Kraków Azory

tel.: 12 265 01 68

 

Go to top