Strona główna

DZIEŃ OTWARTY 14 MARCA - POZNAJ SZCZEGÓŁY!

14 marca w godzinach od 10 do 12 zapraszamy wszystkich zainteresowanych dołączeniem do grona źródłowych Rodzin, na dzień otwarty przedszkola.

Istotą naszego dnia otwartego jest przybliżenie rodzicom, którzy zastanawiają się nad wyborem przedszkola dla swoich dzieci, sposobu pracy w naszych placówkach, atmosfery jaka tu panuje oraz danie możliwości porozmawiania z pracownikami i obejrzenia budynku. Zajęcia dla dzieci są także świetną okazją do zapoznania się ich z nauczycielkami i miłego spędzenia czasu.

Plan wydarzenia:
10.00 - zabawy integracyjne dla dzieci,
- spotkanie organizacyjne dla rodziców,
11.00 - "Poranek" - zajęcia dla dzieci,
11.30 - zajęcia ruchowe z elementami psychomotoryki.

Jeśli zdecydujecie się nas odwiedzić w tym dniu, to bardzo prosimy o krótką informację o chęci przybycia pod adres   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Ta wiadomość pomoże nam lepiej się przygotować na Państwa przyjście. Zapraszamy na Zygmuntowską 12 a!

Wydarzenie można także śledzić na naszym Facebooku (Dzień Otwarty Przedszkola Źródło). Zapraszamy do dołączenia!

 

Ostatnio zmieniany piątek, 06 marzec 2020 12:58

Kalendarz

loader

Logowanie 

Napisz do nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas na adres

przedszkole.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

szkola.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

Kontakt

"Źródło" Przedszkole Fundacji Sternik-Kraków 

ul. Zygmuntowska 12a, 31-354 Kraków Azory

tel.: 12 265 01 68

 

Go to top