Strona główna

Dzień otwarty 14 marca - poznajmy się

14 marca w godzinach od 10 do 12 zapraszamy wszystkich zainteresowanych dołączeniem do grona źródłowych Rodzin, przede wszystkich Rodziców szukających dopiero odpowiedniego przedszkola dla swojego dziecka, na dzień otwarty przedszkola. Jeśli zdecydujecie się nas odwiedzić w tym dniu, to bardzo prosimy o krótką informację o chęci przybycia pod adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Ta wiadomość pomoże nam lepiej się przygotować na Państwa przyjście.

Wkrótce więcej informacji.  Zapraszamy serdecznie.

Ostatnio zmieniany środa, 04 marzec 2020 10:58

Kalendarz

loader

Logowanie 

Napisz do nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas na adres

przedszkole.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

szkola.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

Kontakt

"Źródło" Przedszkole Fundacji Sternik-Kraków 

ul. Zygmuntowska 12a, 31-354 Kraków Azory

tel.: 12 265 01 68

 

Go to top