Strona główna

Zajęcia otwarte w przedszkolu Źródło - 26 lutego

Zajęcia otwarte w przedszkolu Źródło - 26 lutego - zapraszamy!


Zapraszamy na zajęcia otwarte dla dzieci w przedszkolu Źródło. Zajęcia będą odbywać się w budynku przedszkola w środę 26 lutego w godzinach 15.30 – 17.00. Celem zajęć jest przybliżenie rodzicom, którzy zastanawiają się nad wyborem przedszkola dla swoich dzieci, sposobu pracy w naszych placówkach, atmosfery jaka panuje oraz danie możliwości porozmawiania z pracownikami i obejrzenia budynku. Za nami już trzy spotkania, a teraz zapraszamy na kolejne pt.: "W zimowej krainie". Mamy nadzieję, że zima nam jeszcze dopisze.
 
Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie chęci udziału w zajęciach pod adresem  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
najpóźniej do poniedziałku poprzedzającego termin zajęć. Osoby przyjęte na zajęcia otrzymają potwierdzenie udziału.
Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Ostatnio zmieniany środa, 26 luty 2020 13:47

Kalendarz

loader

Logowanie 

Napisz do nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas na adres

przedszkole.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

szkola.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

Kontakt

"Źródło" Przedszkole Fundacji Sternik-Kraków 

ul. Zygmuntowska 12a, 31-354 Kraków Azory

tel.: 12 265 01 68

 

Go to top