Strona główna

"Seksualność twojego dziecka" - 20 lutego, godz. 18:00 - zapraszamy na wykład dra Marka Babika

Już 20 lutego o godzinie 18:00 zapraszamy na kolejny wykład z cyklu "Wykłady Czwartkowe Fundacji Sternik-Kraków".

Kolejnym gościem jest dr Marek Babik - specjalista w zakresie problematyki wychowania seksualnego, wykładowca Akademii Ignatianum w Krakowie. Poprowadzi wykład pt. "Seksualność Twojego dziecka". Dr Marek Babik chętnie mierzy się z tematami tabu - pomijanymi często przez rodziców oraz wychowawców.  Wraz z żoną prowadzi warsztaty i wykłady poświęcane tematyce rodzinnej.

Chętnych prosimy o zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , najpóźniej do poniedziałku poprzedzającego termin wykładu.

Po wykładzie będzie możliwość zwiedzania Szkoły “Źródło” i Szkoły “Wierchy” oraz zapoznania się z założeniami edukacji spersonalizowanej i zróżnicowanej.

Kalendarz

loader

Logowanie 

Napisz do nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas na adres

przedszkole.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

szkola.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

Kontakt

"Źródło" Przedszkole Fundacji Sternik-Kraków 

ul. Zygmuntowska 12a, 31-354 Kraków Azory

tel.: 12 265 01 68

 

Go to top