Strona główna

Spotkanie z ks. Piotrem Prieto pt.: "Śpiewałem dla świętego" 16 stycznia - zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z serii "Wykłady Czwartkowe Fundacji Sternik-Kraków".
16 stycznia naszym gościem będzie kapelan naszej szkoły ks. Piotr Prieto. W wykładzie zatytułowanym "Śpiewałem dla świętego" przybliży nam postać założyciela Opus Dei św. Josemarii Escrivy, którego miał szczęście poznać osobiście.

Święty Josemaria Escriva to kapłan, z którym warto żyć w przyjaźni na co dzień, bowiem w zwykłym i cierpliwym spełnianiu obowiązków każdego dnia widział drogę do świętości dla każdego chrześcijanina. Zwykł mawiać, że „wielka świętość” polega na codziennym wykonywaniu „małych obowiązków”. O wielkiej wytrwałości, a zarazem zwyczajności świętego, opowie naoczny świadek jego życia. 

Wyjątkowo wykład odbędzie się o godzinie 19:00!

Zgłoszenia na wykład prosimy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .pl.
Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. 
 
Serdecznie zapraszamy!

Ostatnio zmieniany wtorek, 07 styczeń 2020 15:57

Kalendarz

loader

Logowanie 

Napisz do nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas na adres

przedszkole.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

szkola.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

Kontakt

"Źródło" Przedszkole Fundacji Sternik-Kraków 

ul. Zygmuntowska 12a, 31-354 Kraków Azory

tel.: 12 265 01 68

 

Go to top