Strona główna

"W świecie małego aktora" - już jutro (środa) zajęcia otwarte w przedszkolu Źródło - serdecznie zapraszamy!

Już jutro w naszym przedszkolu kolejne zajęcia otwarte dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zajęcia są dedykowane rodzinom zainteresowanym dołączeniem do krakowskiego Sternika. Serdecznie zapraszamy! Spotkanie jest nieodpłatne, wystarczy wysłać swoje zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Tym razem panie nauczycielki będą realizowały temat pt.: "W świecie małego aktora".

Celem zajęć jest przybliżenie rodzicom, którzy zastanawiają się nad wyborem przedszkola dla swoich dzieci, sposobu pracy w naszych placówkach, atmosfery jaka panuje oraz danie możliwości porozmawiania z pracownikami i obejrzenia budynku. Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Termin spotkania: 11 grudnia 2019, godz. 15:30-17.00;
Miejsce: Przedszkole Źródło, Kraków ul. Zygmuntowska 12a, parter - sala koło kaplicy.

Ostatnio zmieniany wtorek, 10 grudzień 2019 10:22

Kalendarz

loader

Logowanie 

Napisz do nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas na adres

przedszkole.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

szkola.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

Kontakt

"Źródło" Przedszkole Fundacji Sternik-Kraków 

ul. Zygmuntowska 12a, 31-354 Kraków Azory

tel.: 12 265 01 68

 

Go to top