Strona główna

"Co się dzieje w sercu Twojego dziecka gdy korzysta z nowych mediów?” - odpowiada Bogna Białecka już w czwartek!

W naszych myślach jeszcze świeże są wspomnienia ze spotkania z panem Jackiem Pulikowskim, tymczasem już niedługo odwiedzi nas następny szczególny gość. Wykład 12 grudnia o godzinie 18.00 wygłosi dla nas psycholog – pani Bogna Białecka, która na co dzień zajmuje się psychologią rodziny, relacjami i rozwojem dziecka. Pracuje z rodzicami, małżonkami, osobami w kryzysie i osobami szukającymi możliwości rozwoju. Na spotkaniu z nami poruszy jakże ważny w dzisiejszych czasach temat: "Co się dzieje w sercu Twojego dziecka gdy korzysta z nowych mediów?”. Zgłoszenia na wykład prosimy wysyłać na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Tu można się dowiedzieć więcej o pracy naszej prelegentki (https://bognabialecka.pl/) Serdecznie zapraszamy!

Ostatnio zmieniany wtorek, 10 grudzień 2019 09:01

Kalendarz

loader

Logowanie 

Napisz do nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas na adres

przedszkole.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

szkola.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

Kontakt

"Źródło" Przedszkole Fundacji Sternik-Kraków 

ul. Zygmuntowska 12a, 31-354 Kraków Azory

tel.: 12 265 01 68

 

Go to top