Strona główna

Kurs dla Nowych Rodziców - zapraszamy nowe Rodziny

Serdecznie zapraszamy Rodziców, którzy dołączyli do nas we wrześniu lub w drugim półroczu poprzedniego roku oraz wszystkich zainteresowanych na Kurs dla Nowych Rodziców, który odbędzie się w sobotę 21 września, w godz. 8.45- 14.00. Przypominamy, że jednorazowe odbycie kursu jest OBOWIĄZKOWE dla każdego rodzica sternikowego.


Spotkanie to świetna okazja, aby poznać lepiej nasze przedszkole i szkoły, zobaczyć jak pracujemy na co dzień
i dowiedzieć się co robić, aby efekty naszej współpracy były jak najlepsze. W czasie spotkania zostanie zaprezentowana również oferta kursów Akademii Familijnej. W celu przygotowania materiałów oraz sali wykładowej, prosimy o potwierdzenie zgłoszenia do wtorku 18 września w sekretariacie Źródła lub mailowo - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Serdecznie Zapraszamy!

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 16 wrzesień 2019 12:13

Kalendarz

loader

Logowanie 

Napisz do nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas na adres

przedszkole.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

szkola.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

Kontakt

"Źródło" Przedszkole Fundacji Sternik-Kraków 

ul. Zygmuntowska 12a, 31-354 Kraków Azory

tel.: 12 265 01 68

 

Go to top