Strona główna

Warsztaty sensoryczne w Orlikach 2

Warsztaty sensoryczne poprowadziła p. Marta, mama Natalki, która na co dzień pracuje z dziećmi z różnym spektrum autyzmu. Ćwiczenia z małej motoryki, które przeprowadziła, odbywały się przy stanowiskach, przy których znajdowało się wiele różnokolorowych i urozmaiconych pod względem faktury elementów. Dzieci doskonaliły między innymi chwyt pęsetowy.

Bardzo dzękujemy za przeprowadzenie warsztatów!

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 26 marzec 2018 01:23

Kalendarz

loader

Logowanie 

Napisz do nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas na adres

przedszkole.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

szkola.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

Kontakt

"Źródło" Przedszkole Fundacji Sternik-Kraków 

ul. Zygmuntowska 12a, 31-354 Kraków Azory

tel.: 12 265 01 68

 

Go to top