Strona główna

,,Skrzypce - instrument z duszą"

20 marca w Klasie Startowej 1 odbyły się warsztaty muzyczne: ,,Skrzypce - instrument z duszą", . Dzięki nim dzieci mogły bliżej poznać historię tego pięknego instrumentu oraz miały okazję wziąć udział w tworzeniu mini orkiestry. Byłyśmy pod wrażeniem tego, z jakim zaciekawieniem dzieci słuchały opowieści mamy Joachima, która prowadziła warsztaty. Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce za zaangażowanie oraz poświęcony nam czas. Dziękujemy również jej pomocnikowi - Joachimowi:)

Kalendarz

loader

Logowanie 

Napisz do nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas na adres

przedszkole.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

szkola.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

Kontakt

"Źródło" Przedszkole Fundacji Sternik-Kraków 

ul. Zygmuntowska 12a, 31-354 Kraków Azory

tel.: 12 265 01 68

 

Go to top