Strona główna

Skowronki 1

W minionych tygodniach Skowronki 1 zdobywały i poszerzały swoją wiedzę o owocach i warzywach. Skowronki uczą się także rozpoznawać swoje wizytówki, które codziennie wykorzystujemy do wspólnych zabaw. Swoje imiona dzielą na sylaby i wskazują w nich wielkie i małe litery. Porównują je ze sobą szukając podobieństw i różnic w kształtach oraz ilości liter. Przedszkolaki chętnie bawią się także farbami, czy kaszą. Lubią tańczyć z chustkami oraz uczą się wykonywać pierwsze karty pracy. Skowronki codziennie doskonalą swoją samodzielność oraz zdobywają nowe umiejętności. Bez trudu potrafią ustawić się w kole przed rozpoczęciem zajęć. Chętnie bawią się, rytmicznie poruszając w takt muzyki i doskonalą słuch, wzrok oraz koordynację ruchową. W czasie zabaw kształtują swoją lateralizację, orientacje w schemacie własnego ciała oraz przestrzeni. Uczą się także liczyć na konkretach w zakresie 10. Dzień w przedszkolu jest pełen wrażeń. Nie nudzimy się, kiedy jesteśmy razem!

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 20 listopad 2017 15:10

Kalendarz

loader

Logowanie 

Napisz do nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas na adres

przedszkole.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

szkola.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

Kontakt

"Źródło" Przedszkole Fundacji Sternik-Kraków 

ul. Zygmuntowska 12a, 31-354 Kraków Azory

tel.: 12 265 01 68

 

Go to top