Strona główna

Piknik Źródlany coraz bliżej

Zapraszamy na piknik! Zapraszamy na piknik!
Jak co roku zapraszamy wszystkich naszych Rodziców wraz z całymi rodzinami do udziału w tradycyjnym pikniku przedszkola i szkoły Źródło. Jest to szczególny czas odpoczynku, zabaw i zacieśniania relacji rodzinnych, a także nawiązywania nowych przyjaźni. Jak co roku, szykujemy wiele atrakcji dla naszych oczu i uszu, a także podniebienia. Jak zawsze w repertuarze występ naszych wspaniałych Rodziców oraz licytacja wyrobów rękodzielniczych pracowników Źródła.
 
Piknik odbędzie się 10 czerwca po południu. Już teraz serdecznie zapraszamy!

Ostatnio zmieniany piątek, 02 czerwiec 2017 14:40

Kalendarz

loader

Logowanie 

Napisz do nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas na adres

przedszkole.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

szkola.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

Kontakt

"Źródło" Przedszkole Fundacji Sternik-Kraków 

ul. Zygmuntowska 12a, 31-354 Kraków Azory

tel.: 12 265 01 68

 

Go to top