Strona główna

Dzień otwarty już w najbliższą sobotę!

W sobotę, 18 marca, w murach naszego przedszkola odbędzie się cykl wykładów dla osób zainteresowanych ofertą edukacyjną krakowskiego Sternika, a także Kurs dla Rodzin, które dołączyły w minionym i obecnym roku do naszego przedszkola i szkół. Podczas spotkania poruszone będą tematy związane z edukacją osobową, tutoringiem i duchowymi filarami naszych placówek. Będzie to także okazja do rozmów „przy kawie” z rodzinami, które już korzystają z oferty edukacyjnej „Sternika”. Serdecznie zapraszamy do spędzenia tej marcowej soboty razem z nami! 

Informacje i zgłoszenia: konferencja.krakow@krakow.sternik.edu.pl

Miejsce spotkania: Przedszkole "Źródło", ul. Zygmuntowska 12 a, Kraków Azory

Polub nas na FB i udostępnij wydarzenie:)

 

Ostatnio zmieniany niedziela, 12 marzec 2017 21:56

Kalendarz

loader

Logowanie 

Napisz do nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas na adres

przedszkole.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

szkola.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

Kontakt

"Źródło" Przedszkole Fundacji Sternik-Kraków 

ul. Zygmuntowska 12a, 31-354 Kraków Azory

tel.: 12 265 01 68

 

Go to top