Strona główna

Zapraszamy na zebrania rodziców - 29 sierpnia godz. 17.00

Zgodnie z kalendarzem podawanym na końcu roku szkolnego już w najbliższy poniedziałek i wtorek odbędą się pierwsze zebrania Rodziców przedszkolnych i szkolnych. Wszystkich Państwa, którzy już powrócili z wakacyjnych podróży, zapraszamy do wzięcia udziału. 

 
- Zebranie Rodziców przedszkolnych odbędzie się 29 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 17.00  w budynku przedszkola przy ul. Zygmuntowskiej.
 
- Na zebranie Rodziców Uczennic ze szkoły Źródło zapraszamy 30 sierpnia (wtorek) na godzinę 17.00 do nowego budynku przy ul. Radzikowskiego.
 
Zebrania będą się składały z dwóch części - spotkania ogólnego i zebrania z wychowawczyniami poszczególnych grup/klas. Zostanie na nich omówione wiele ważnych spraw organizacyjnych, dlatego obecność jednego z rodziców jest konieczna. Z uwagi na treść, liczbę i wagę przekazywanych informacji prosimy o przybycie bez dzieci.
 
WAŻNE:
 
Prosimy, aby zabrać ze sobą spakowane wyprawki dla swoich dzieci i przekazać je Paniom wychowawczyniom. Dla przypomnienia w załączniku przesyłamy pliki z wyprawkami.

Kalendarz

loader

Logowanie 

Napisz do nas

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas na adres

przedszkole.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

szkola.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

Kontakt

"Źródło" Przedszkole Fundacji Sternik-Kraków 

ul. Zygmuntowska 12a, 31-354 Kraków Azory

tel.: 12 265 01 68

 

Go to top