25 marca zapraszamy na dzień otwarty Przedszkola oraz Szkół

Zapraszamy Państwa na dzień otwarty krakowskiego Sternika.

Odbędzie się on 25 marca. Start o godzinie 18. Planowany czas trwania to około 1,5 godziny. Spotkanie będzie miało miejsce w siedzibie Szkół Wierchy i Źródło - pod adresem ul. Radzikowskiego 52.

Podczas wydarzenia poznacie ofertę wszystkich naszych trzech placówek: Przedszkola Źródło, Szkoły Źródło i Szkoły Wierchy.

Chcemy Państwu opowiedzieć o:

1. Misji i wizji Sternika.

2. Tutoringu, indywidualnej i spersonalizowanej pracy z rodzicami i dziećmi.

3. Charakterystyce pracy w przedszkolu.

4. Specyfice szkoły męskiej.

5. Specyfice pracy z dziewczynkami i czego nie ma w innych szkołach.

6. Edukacji zdalnej w naszych placówkach.

7. "Dlaczego jestem w Sterniku?" - czyli rodzice o nas.

8. Zajęciach dodatkowych organizowanych przez Stowarzyszenie Rodziców.

9. Solidarności Rodzin.

Oprócz tego zabierzemy Państwa na wirtualny spacer po naszych budynkach. Dla obecnych na miejscu - możliwość zwiedzania oraz rozmów z dyrekcją i nauczycielami.

Spotkanie będzie miało formę hybrydową, a więc będzie się można z nami spotkać twarzą w twarz, ale także online.

Aby wziąć udział w dniu otwartym należy wysłać swoje zgłoszenie pod adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Proszę przy tej okazji podać, czy zamierzają Państwo brać udział w wydarzeniu online czy stacjonarnie. Ze względu na Covid liczba miejsc stacjonarnych jest ograniczona - przyjęci otrzymają potwierdzenie.

Wszystkie osoby, które wyślą do nas maila ze zgłoszeniem otrzymają link dostępowy, pod którym będzie można wziąć udział w spotkaniu na platformie ZOOM.

Serdecznie zapraszamy!

Ostatnio zmieniany środa, 17 marzec 2021 12:15