Webinar z prof. Jackiem Pyżalskim pt.: "Wychowanie w czasach pandemii" - zapraszamy 28 stycznia

28 stycznia zapraszamy Państwa na spotkanie z prof. Jackiem Pyżalskim.

Wykład będzie w formie online i będzie nosił tytuł.: "Wychowanie w czasie pandemii". Cieszymy się, że możemy Państwa zaprosić na spotkanie z tak wysokiej klasy specjalistą. Warto zapamiętać datę 28 stycznia oraz zarezerwować sobie czas od godziny 20:30.

Żeby otrzymać link z dostępem do spotkania wystarczy zgłosić chęć uczestnictwa poprzez przesłanie swojego zgłoszenia drogą mailową na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W odpowiedzi prześlemy Państwu link z dostępem do webinaru.

Biogram Prelegenta:

Profesor Jacek Pyżalski – pedagog specjalny, profesor na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, uczestnik i koordynator około 60 krajowych i międzynarodowych projektów badawczych, głównie dotyczących zachowań ryzykownych młodzieży (w tym zachowań online, ze szczególnym uwzględnieniem cyberprzemocy), zaangażowania online młodych ludzi (w tym koordynacja polskiej części badań EU Kids Online) oraz kondycji psychicznej nauczycieli i ich kompetencji wychowawczych. Reprezentował Polskę w konsorcjum międzynarodowym badaczy cyberprzemocy (COST IS801), COST IS1210, dotyczącego wpływu wyglądu i wizerunku online na funkcjonowanie i zdrowie młodzieży, COST CA16297 European Network for Problematic Usage of the Internet, zajmujących się problematycznym wykorzystaniem internetu oraz COST CA18115 – Transnational Collaboration on Bullying, Migration and Integration at School Level, podejmującym problematykę przemocy szkolnej w kontekście zjawisk migracyjnych. Autor pierwszych na rynku polskim publikacji dotyczących agresji elektronicznej „Agresja elektroniczna wśród dzieci i młodzieży” (GWP, Sopot 2011) oraz „Agresja elektroniczna i cyberbullying jako nowe ryzykowne zachowania młodzieży” (Impuls, 2012). Pomysłodawca i redaktor podręcznika Edukacja w czasach pandemii COVID-19. Z dystansem o tym, co robimy obecnie jako nauczyciele.

By dowiedzieć się więcej o naszym Gościu zapraszamy na stronę www.

Ostatnio zmieniany czwartek, 21 styczeń 2021 12:11