Zajęcia otwarte w przedszkolu Źródło - 26 lutego

Zajęcia otwarte w przedszkolu Źródło - 26 lutego - zapraszamy!

Zapraszamy na zajęcia otwarte dla dzieci w przedszkolu Źródło. Zajęcia będą odbywać się w budynku przedszkola w środę 26 lutego w godzinach 15.30 – 17.00. Celem zajęć jest przybliżenie rodzicom, którzy zastanawiają się nad wyborem przedszkola dla swoich dzieci, sposobu pracy w naszych placówkach, atmosfery jaka panuje oraz danie możliwości porozmawiania z pracownikami i obejrzenia budynku. Za nami już trzy spotkania, a teraz zapraszamy na kolejne pt.: "W zimowej krainie". Mamy nadzieję, że zima nam jeszcze dopisze.

Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie chęci udziału w zajęciach pod adresem  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
najpóźniej do poniedziałku poprzedzającego termin zajęć. Osoby przyjęte na zajęcia otrzymają potwierdzenie udziału.
Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Ostatnio zmieniany wtorek, 04 luty 2020 13:37